Aktuálně

Ke konferenci CHYTRÁ A ČISTÁ MOBILITA patří tradičně VÝSTAVA prostředků městské mobility. Těšit se můžeme na lektrokola AP301 - APACHE Rio Grande a BA303 - Basso, první český elektromoped Mopedix Electrix, skůtry a koloběžky Niu mqi gt, niu kqi 3 pro, vsett 10+ a jednokolku inmotion v 11. Již v úterý 19. září! Program konference najdete ZDE.

Chan Tengri (Krvavá hora, 7010 m n. m.) bývá považována za nejsevernější sedmitisícový vrchol. Leží na trojmezí kyrgyzsko-kazachstánských a čínských hor. Expedice vybavená naším pohledem začíná příští týden.

Tituly a další ceny 20. ročníku celostátní soutěže ČESKÁ DOPRAVNÍ STAVBA, TECHNOLOGIE, INOVACE roku byly předány na galavečeru ve čtvrtek 8. června v Městské knihovně v Praze. Gratulujeme vítězům a děkujeme partnerům. Výsledky a videozáznam najdete na stránkách soutěže.

Architektura ve službách udržitelnosti je hlavním tématem první letošní konference TOP EXPO CZ. Proběhne 22. února 2023 v Sále architektů na Staroměstské radnici. Program a přihláška jsou k dispozici na stránkách akce.

Na vaše četné dotazy ohledně vzpomínkové publikace Luboše Zahradníčka Karlovarské retro odpovídám ANO! Ještě několik výtisků jsem objevil ve starých zásobách (KOSMAS má již vyprodáno) a vystavil na e-shop.

Také letos jsme připravili a vytiskli pohlednici pro Lukáše a čekali, až nám přijde poštou zpět. Dorazila s tradiční tečkou na mapě. Lukášovi se podařilo mu vystoupat do 7000! Gratulujeme!

Konečně jsem se rozhoupal aktualizovat deset let starý web. Změnili jsme hosting, grafiku a doufám, že brzy přibudou i nové projekty. Psáno v Bojově 6. října 2022.