Aktuálně

Zveme Vás na 14. pražské dopravní fórum, které proběhne 12. 3. 2024 v Sále architektů Staroměstské radnice. Budeme diskutovat o dvou zásadních projektech: dostavbě Pražského okruhu a metru I.D vč. jeho autonomních souprav. Průběžně aktualizovaný program a přihlášku najdete ZDE.

Účast na 12. ročníku konference TRENDY ČESKÉ A EVROPSKÉ ENERGETIKY (23. 11. 23 na MPO) přislíbili René Neděla, Petr Třešňák, Stanislav Trávníček, Josef Fiřt, Jiří Gavor, Lukáš Kovanda, Pavel Šolc, Jiří Nouza, Mirek Topolánek, Petr Závodský, Štěpán Křeček a Jiří Matoušek. Program a přihlášku najdete ZDE.

Ke konferenci Chytrá a čistá mobilita patří tradičně výstava prostředků městské mobility. Těšit se můžeme na lektrokola AP301 - APACHE Rio Grande a BA303 - Basso, první český elektromoped Mopedix Electrix, skůtry a koloběžky Niu mqi gt, niu kqi 3 pro, vsett 10+ a jednokolku inmotion v 11. Již v úterý 19. září! Program konference najdete ZDE.

Chan Tengri (Krvavá hora, 7010 m n. m.) bývá považována za nejsevernější sedmitisícový vrchol. Leží na trojmezí kyrgyzsko-kazachstánských a čínských hor. Expedice vybavená naším pohledem začíná příští týden.

Tituly a další ceny 20. ročníku celostátní soutěže Česká dopravní stavba, technologie, inovace roku byly předány na galavečeru ve čtvrtek 8. června v Městské knihovně v Praze. Gratulujeme vítězům a děkujeme partnerům. Výsledky a videozáznam najdete na stránkách soutěže.

Architektura ve službách udržitelnosti je hlavním tématem první letošní konference TOP EXPO CZ. Proběhne 22. února 2023 v Sále architektů na Staroměstské radnici. Program a přihláška jsou k dispozici na stránkách akce.